Otázky, sdílení

Máte nějaké otázky? Ráda vám odpovím (budu-li vědět jak). Chcete se s námi o něco podělit? Sem s tím...

11.03.2012: Sdílením jsem měla na mysli především radostné pocity nebo třeba i trápení... prostě něco, co vytryskne z vaší duše, srdce či mysli - nikoli reklamu (a to ani reklamu na něco, co jste sami vyzkoušeli a pouze to chcete doporučit). Nějak mi to sem nesedí. Využila jsem tedy práva autora tohoto webu a rozhodla jsem se toto smazat. Děkuji za pochopení.

Pište, pište, pište

Ježíš tě Miluje

Pavel | 26.10.2015

Ahoj,

líbí se mi tvé stránky. Dám taky něco do placu. Pokud jsi neviděla, tak doporučuji: https://www.youtube.com/watch?v=2duBtwwkulU
Nemám rád německé filmy, ale tenhle mě příjemně překvapil. Příběh Marie a ,,teroristy,, Jeshuy :-)

Re: Ježíš tě Miluje

Maruška | 01.11.2015

Ahoj Pavle,

mně se ten film taky moc líbí. A kupodivu ještě víc v originále. I když jsem na němčinu nikdy moc nebyla, tak tady si jí užívám. :-) Ještě jednou díky za připomenutí.

:-)

ja a ja....

mylli | 04.02.2015

Přeji všem čtenářům spoustu krásných zážitjů jako jsem měl já ...
Nevím jak přesně to vyjádřit,při čtení vašich článků se cítím svobodný. Mám spoustu inspirací a nápadů. Jenom nevim jak s tím pracovat... Mate nějaký návrh co dál.... Odpoved na sakul.teplým@centr
.cz

Re: ja a ja....

Maruška | 18.02.2015

Zdravím vás a omlouvám se, nechodím sem teď tak často a nechodí mi info o nových dotazech.
A k vaší otázce. Potěšila mne. Co takhle to, co říká Kryon? Co takhle sednout si a vstoupit do svého nitra (meditovat) a pak se prostě zeptat těch, kteří vám na to mohou odpovědět úplně nejlépe?
"Drahý Bože / Duchu / Vyšší Já / Průvodci (kohokoli chcete oslovit), povězte mi, co nyní potřebuji vědět? Miluji tento pocit svobody. Ukaž mi, jak na tom mohu dále pracovat, jak mohu být plně tím, kým jsem sem přišel být. Ukaž mi, co je pro mne tím nejlepším naplnění smyslu mého života..." Odpověď vám přijde. Možná v podobě myšlenek, možná jinou formou. Každopádně ze své zkušenosti mohu říct, že to úplně nejlepší je věnovat se zároveň tomu, co vás opravdu těší. A ono se to při té radosti projeví víceméně "samo" a možná si toho ani nevšimnete a náhle budete přesně tam, kde máte být.

Držím palce,


M.

Re: Re: ja a ja....

moncapolak@seznam.cz | 24.09.2015

Milá Maruško, jen Vám chci moc PODĚKOVAT za Vaše další úžasný stránky+ mimochodem ta Vaše odpověď naprosto sedí jak poklička na hrnci :-) O.K, humor teď odložíme na chvilinku stranou- mějte se bezvadně+ teď Vám Telepat s Vaším křišťálovým princátkem doma předávám blessing !!! ♡♡♡♡♡♡ !!! + v radosti si Vás objímám oba dva Namaste :-) papap Moni

ja a ja....

mylli | 04.02.2015

Přeji všem čtenářům spoustu krásných zážitjů jako jsem měl já ...
Nevím jak přesně to vyjádřit,při čtení vašich článků se cítím svobodný. Mám spoustu inspirací a nápadů. Jenom nevim jak s tím pracovat... Mate nějaký návrh co dál....

Pracovníci světla

Zdenka | 27.10.2014

Milá Maruško, náhodou jsem na Vašich stránkách, a ono se tu píše všechno o mne! Že jsem unavená, snažím se svítit, ale nemám si lámat hlavu, nedělám nic blbě..! To mne moc potěšilo... Dnes ráno kamarádka kolabovala a do telefonu jsem s ní hovořila, jak cítím, a bylo tak, jak píšete.. ulevilo se jí, vše odplynulo... pochopí svou bolest třeba mnohem později, ale už dnes ráno stihla poděkovat :)) Upekla jsem si štrůdl a tak Vám tu sladkou vůni posílám! Děkuji za hezká Vaše slova, souzním!
S úctou srdečně zdraví Zdenka

Re: Pracovníci světla

Maruška | 26.11.2014

Jé, Zdenko, vůbec nechápu, že jsem váš příspěvek přehlédla - a přitom se snažím sem koukat pravidelně. Tak tedy alespoň teď.
Jsem moc ráda, že jsem vás mohla něčím potěšit a že jste to hned poslala dál - potěšila jste teď i vy mě. Děkuji.

Ten štrůdl musel být výborný - cítím ho ještě teď. Jé a víte, že zhruba v té době jsem měla hned tři za sebou? Tak jste mi je nějak zhmotnila až doma v kuchyni :-D.

Mějte se moc krásně. Vy i vaše kamarádka. Ať můžete o to víc "svítit".

S láskou, M.

Psaní a inspirace

Jiří Wagner | 25.08.2014

Docela Vás chápu. Dříve jsem byl také plný nadšení předávat své zkušenosti, psát příspěvky apod. A neděje se to jen mě, ale i mé ženě. Vypadá to, že se naše práce stále více soustředí na vnitřní prožívání a pomoc. Alespoň u mne to tak je. Vnější pomoc pak přichází na vyžádání a na základě vnitřního zaměření, že potkám právě ty lidi, kterým budu moci něco předat, které osloví má přítomnost. A nejsou to vždy jen slova... Tak se práce přesouvá do jiné formy. Přichází několik přátel, kteří silně souzní a zase své zkušenosti předávají dál... Těchto setkání nemusí být mnoho, jsou však velmi vydatná. Jistě,budou i lidé, kteří učí velké skupiny. A bude jich právě tolik, kolik jich bude třeba.
A tak se vše mění, mění se i forma naší práce.
Přeji hodně inspirace a nové invence.
P.S. Velmi mě oslovily Vaše překlady Kryona <3
Jirka

Re: Psaní a inspirace

Maruška | 26.08.2014

Díky, Jirko, souzním :-)

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek